Heitetäämpä pallo vuosiyhteenvedon osalta osin teille lukijoille. Onko blogissa vuoden mittaan noussut esille tarinoita, mitkä ovat jääneet kesken? Postauksia, jotka ovat herättäneet kysymyksiä, joihin seuraavat postaukset eivät olekaan vastanneet, kun on taas hypätty kokonaan eri aiheeseen? Päättelemättä jääneitä langanpäitä jutuista, joiden loppuratkaisun haluaisitte kuulla ennenkuin vuosi on paketissa (tai ainakin pian vuoden vaihteen jälkeen, riippuen miten ehdin näitä päivitellä)?
Kommenttikenttä on vapaa!


No Mauno tietty, miten Maunon vatsa voi? Saako Mauno mitään herkkuja? - Max joka ei selviäisi ilman herkkuja
VastaaPoistaKysymys on vähän vaikea, kun teillä on niin paljon kaikkea, että eihän me voida mitenkään muistaa sitä kaikkea!
VastaaPoistaMutta muutama toivepostaus jollekin aikavälille toteuttavaksi:
1. Biopohjan kuulumiset ja kokemukset (se käynyt selväksi, että hyviä ovat!)
2. Uuden Viisikon kuulumiset (sitten kun aika on sille sopiva) ja ehkä enemmänkin hädänalaisten rescue-eläinten kuntouttamisesta.
3. Tekniikkapostaus (hyvin yleisluontoinen!) kaikista kummista vempeleistä, mitä teillä tarvitaan, esim. tuo eilinen nostopumppu oli vain pieniä tavallisia akvaarioita omistaneelle harrastuskäytössä tuntematon kapine.
4. My Day -tyyppinen työpäivästäsi (jos sellaista on mahdollista/soveliasta toteuttaa), mitä kaikkea tavallisella klinikalla tehdään ja millaisia potilaita teillä käy?